Yadou

Agnieszka-Trojanowska
Yadou (Agnieszka Trojanowska) to tatuatorka z warszawskiego Caffeine Tattoo by Bartosz Panas, specjalizująca się w subtelnych, szkicowo- akwarelowych tatuażach. Swoją przygodę z tatuażem rozpoczęła 6 lat temu, zaraz po ukończeniu Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Poza pracą w studiu zajmuje się ilustracją – tworzy zarówno bajkowe dziecięce ilustracje jak i bardziej realistyczne portrety.

Projekty Yadou

Dynamiczna, czarna kreska i akwarelowe plamy. Nasycona czerń jaskółczych skrzydeł z dodatkiem brudnego różu i odcieni szarości. Kwintesencja cudnego stylu Yadou, w mrocznym, burzowym wydaniu. Ptaki / wolność / dynamika / moc / tajemnica

Yadou o swoim projekcie:To mój trzeci projekt dla Rebel Skin. Tym razem, dla odmiany od poprzednich, bardzo kolorowych projektów postawiłam na dynamikę rysunku i linii. Jaskółki kojarzą mi się z szybkimi, finezyjnymi ruchami i oczywiście burzą- stąd ciemniejsza kolorystyka. Sama zawsze miałam sentyment do latających stworzeń, więc mam nadzieję, że i Wy poczujecie się uskrzydleni ;).

Szkicowa kreska i akwarela. Tygrys i soczysta zieleń tropikalnej roślinności. Dzikość / moc / drapieżność / energia.

Szkicowo - akwarelowy motyw Indianki i wilków. Zew natury / dzikość / wolność / transformacja