kuba romanowicz

Kuba-Romanowicz_C_rsz
Kuba Romanowicz – przygodę z tatuażem rozpoczął pod koniec 2013 roku od tatuaży wykonywanych metodą handpoke, niedługo później zaczął uczyć się tatuować maszyną. Końcówka roku 2015 była dla niego przełomowa, od tego czasu zajmuję się sztuką tatuażu zawodowo. Jego ulubionymi stylami są dotwork, blackwork, mandala i geometria. Jest rezydentem studio Rock’n’Roll Tattoo and Piercing Wrocław.

Projekty kuby

Super energetyczne, intensywnie pomarańczowe legginsy z niebieskimi elementami tła. Kolor i wyrazistość. Intensywność, energia, moc. Kwiat życia i motyw mandali - charakterystyczny dla twórczości Kuby Romanowicza.

Kuba o swoim projekcie: Kompozycji tego projektu jest w pewien sposób uosobieniem odrodzenia poprzedzonym ogromnym wysiłkiem i poświeceniem. Kwiat życia i mandala to uosobienie spokoju, stałości, ale także i nagłej zmiany, zniszczenia wszystkiego i zbudowania od nowa. Czerwień i pomarańcz jest ogniem - życiem, błękit i biel - jak woda, potrafi być spokojna ale i gwałtowna. W pewien sposób jest to tak samo jak w dowolnym treningu. Potrzeba niesamowicie dużo zaangażowania, ciężkiej pracy i poświęcenia by przeobrazić się, odrodzić jako zupełnie nowa osoba.

Legginsy ze strukturalną, precyzyjną grafiką. Harmonia i balans. Błękit / turkus / czerń Na prawym udzie dotworkowa mandala.