kuba romanowicz

Kuba-Romanowicz_C_rsz
Kuba Romanowicz – przygodę z tatuażem rozpoczął pod koniec 2013 roku od tatuaży wykonywanych metodą handpoke, niedługo później zaczął uczyć się tatuować maszyną. Końcówka roku 2015 była dla niego przełomowa, od tego czasu zajmuję się sztuką tatuażu zawodowo. Jego ulubionymi stylami są dotwork, blackwork, mandala i geometria. Jest rezydentem studio Rock’n’Roll Tattoo and Piercing Wrocław.

Projekty kuby

Jasno szara bluza z dużym, głębokim, ‚mnisim’ kapturem, projekt od Kuby Romanowicza. Symetryczne piękno mandali, w mroźnych odcieniach błękitu, granatu i turkusu.

czystość / symetria / lekkość / balans / harmonia
Kuba o swoim projekcie: Gdy pewnego pięknego poranka otrzymałem od Rebel Skin informację o prototypie bluzy wiedziałem, że muszę przygotować dla nich coś ekstra! Od lat zajmuję się tematyką mandal i szeroko pojętej geometrii w tatuażu, codziennie odkrywam coraz to nowsze sposoby ich przedstawiania oraz łączenia w zbalansowane kompozycje, które idealnie i harmonicznie będą współgrały z osobą, która będzie nosiła je pod skórą.
Postanowiłem, że pora tę sztukę przenieść na wyższy level i pozwolić aby każdy kto założy tę bluzę mógł zanurzyć się w ramiona specjalnie zaprojektowanej przeze mnie mandali, by poczuł spokój, balans i harmonię płynącą z własnego wnętrza, aby oczyścił umysł, zregenerował siły i nabrał energii do podbijania świata na swój własny sposób, by lekkość i balans płynąca z tego projektu pozwoliła mu pokonać każde przeciwności dnia codziennego.
Dwie mandale, które nakładają się na siebie świetnie odzwierciedlają dualizm naszej osobowości, a skomplikowany pattern w tle ukazuje to jak bardzo skomplikowani a jednocześnie uporządkowani potrafimy być, błękit i biel to czysty spokój, relaks i harmonia, odprężenie dla ciała i umysłu.
Chciałbym aby osoby zainspirowane tym projektem odnalazły spokój ducha i z w pełni otwartym umysłem i zapasem wewnętrznej energii dążyły do realizacji swoich najskrytszych marzeń.

Super energetyczne, intensywnie pomarańczowe legginsy z niebieskimi elementami tła. Kolor i wyrazistość. Intensywność, energia, moc. Kwiat życia i motyw mandali - charakterystyczny dla twórczości Kuby Romanowicza.

Kuba o swoim projekcie: Kompozycji tego projektu jest w pewien sposób uosobieniem odrodzenia poprzedzonym ogromnym wysiłkiem i poświeceniem. Kwiat życia i mandala to uosobienie spokoju, stałości, ale także i nagłej zmiany, zniszczenia wszystkiego i zbudowania od nowa. Czerwień i pomarańcz jest ogniem - życiem, błękit i biel - jak woda, potrafi być spokojna ale i gwałtowna. W pewien sposób jest to tak samo jak w dowolnym treningu. Potrzeba niesamowicie dużo zaangażowania, ciężkiej pracy i poświęcenia by przeobrazić się, odrodzić jako zupełnie nowa osoba.

Czarno białe legginsy ze strukturalną, precyzyjną grafiką. Kontrast kolorystyczny i wyrazistość. Mocna kreska / asymetria. Na prawym udzie graficzna mandala.

Legginsy ze strukturalną, precyzyjną grafiką. Harmonia i balans. Błękit / turkus / czerń Na prawym udzie dotworkowa mandala.

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Więcej...