Yadou

Agnieszka-Trojanowska
Yadou (Agnieszka Trojanowska) to tatuatorka z warszawskiego Caffeine Tattoo by Bartosz Panas, specjalizująca się w subtelnych, szkicowo- akwarelowych tatuażach. Swoją przygodę z tatuażem rozpoczęła 6 lat temu, zaraz po ukończeniu Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Poza pracą w studiu zajmuje się ilustracją – tworzy zarówno bajkowe dziecięce ilustracje jak i bardziej realistyczne portrety.

Projekty Yadou

Ciemno szara bluza z dużym, głębokim, ‚mnisim’ kapturem, projekt od Yadou. Drapieżne ptaki, pióra i dzika roślinność. Ciepłe brązy i miękkość, otulające twarz.

dzikość | wolność | drapieżność | natura | łowy
Yadou o swoim projekcie:
"Z Rebel Skin współpracujemy od lat i to co cenię sobie najbardziej- to oprócz świetnej jakości dają mi też absolutną swobodę tworzenia. Gdy tylko zobaczyłam prototyp bluzy, już wiedziałam, że będzie to moja ulubiona część garderoby i całkowicie subiektywnie zaprojektowałam to, co sama chciałabym nosić. Uwielbiam i kolekcjonuję albumy o faunie i florze, więc pozwoliłam sobie zinterpretować w swoim stylu ilustracje dzikich ptaków słynnego ornitologa i malarza Johna James'a Audubona z mojej najcenniejszej książki "The Birds of America", którą udało mi się nabyć właśnie podczas podróży po Stanach."

Nasz pierwszy krótszy model! Klasyczny krój Rebel Skin, w letniej, skróconej formie. Legginsy 3/4 z malarskim, nasyconym kolorem, tropikalnym projektem od Yadou.

Turkusowe liście monastery & kwiaty dżungli.

tropikalny las / egzotyka / dzikość / natura / stan pierwotny
Yadou o swoim projekcie:
"W nowej, krótszej wersji legginsów pozwoliłam sobie na bardziej malarskie podejście. Lubię tropikalne motywy, a najbardziej liście - tutaj w bardziej niebiańskiej odsłonie."

Dynamiczna, czarna kreska i akwarelowe plamy. Nasycona czerń jaskółczych skrzydeł z dodatkiem brudnego różu i odcieni szarości. Kwintesencja cudnego stylu Yadou, w mrocznym, burzowym wydaniu. Ptaki / wolność / dynamika / moc / tajemnica

Yadou o swoim projekcie:To mój trzeci projekt dla Rebel Skin. Tym razem, dla odmiany od poprzednich, bardzo kolorowych projektów postawiłam na dynamikę rysunku i linii. Jaskółki kojarzą mi się z szybkimi, finezyjnymi ruchami i oczywiście burzą- stąd ciemniejsza kolorystyka. Sama zawsze miałam sentyment do latających stworzeń, więc mam nadzieję, że i Wy poczujecie się uskrzydleni ;).

Szkicowa kreska i akwarela. Tygrys i soczysta zieleń tropikalnej roślinności. Dzikość / moc / drapieżność / energia.

Szkicowo - akwarelowy motyw Indianki i wilków. Zew natury / dzikość / wolność / transformacja

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Więcej...