Powrót

FBW bez obciążenia (do wykonania w domu albo w plenerze)

Cieszy nas niezmiernie, że tu jesteście! KAŻDY feedback od Was to dla nas radość i powiew świeżej motywacji (prawie jak powiew wiosny!)
Dziś w raz siłownią SAGOT GYM na której prowadzę (w ‘normalnych’ czasach) treningi personalne i grupowe, przygotowałam krótki, 30 min FBW (Full Body Workout)

✔️Trening możecie wykonać w domu albo w terenie, samemu, bądź (jeszcze lepiej!) z rodziną.

✔️Ćwiczenia są proste, nie jest ich dużo, ale (!) pamiętajcie o nienagannej technice! Róbcie wszystko na maxa starannie. a

✔️Po raz kolejny odsyłam Was do filmów z techniką ćwiczeń, są dostępne tutaj:

Sprawdź technikę ?, jeśli masz wątpliwości!

 

✔️Kochani! Jako, że nie wiem czym w domu dysponujecie, jaki sprzęt (czy jakiś??) macie; nagrałam ten filmik bez użycia dodatkowego obciążenia. Jeśli masz: hantle bądź kettla – weź go śmiało do wykonywania zakroków i przysiadów (albo po jednym do łapki, albo jednego; trzymanego przy klatce piersiowej).

Kto wchodzi? 😉

Najnowsze wpisy
  • kolorowe legginsy co ćwiczeń z niskim stanem

    Z czym nosić legginsy? Poznaj sprawdzone stylizacje na różne okazje!

    Już kilkanaście lat temu legginsy wyszły z szafy „ciuchów po domu” i obecnie są pełnoprawną częścią stylizacji casualowych, do ćwiczeń czy w góry. Producenci tego rodzaju odzieży oferują legginsy o różnych krojach (wysoki i niski stan), kolorach i wzorach. Jednak jak to bywa z każdym elementem garderoby, legginsy nie do wszystkiego pasują. Z czym nosić […]

  • close