Pop-up Image

Przerwa Wakacyjna


O NAS

Hello, tu my! Twórcy REBEL SKIN.

Z dumą oddajemy w Wasze ręce efekt naszej pracy. Niech nasze ubrania świetnie się noszą i każdego dnia przypominają Ci o Twoim wewnętrznym rebeliancie. O sile, dzięki której przesz do  przodu, walczysz o swoje, przekraczasz kolejne granice.

 

U podstaw idei leży potrzeba zrobienia czegoś w i ę c e j. Stworzenia czegoś wyjątkowego, unikatowego. Pójścia d a l e j.

Sami jesteśmy sportowcami – i dla sportowców tworzymy. Nasze legginsy to p r o c e s. Przez prawie rok czasu testowaliśmy materiały pod kątem gęstości, elastyczności i grubości – tak, aby pod każdym względem osiągnąć optimum. Testowaliśmy kroje, te dobre i lepsze, tak, aby w końcu stworzyć model idealny.

Jest dobrze. Co dalej?

Jest myśl, jest p o m y s ł ! Połączmy funkcjonalność z estetyką! Zróbmy z naszych legginsów ‚piece of art’. Wprowadźmy prawdziwą sztukę na siłownie i sale fitness.

Wszystko zaczyna układać się w całość, nabiera sensu i ostatecznego kształtu.

 

Projektują dla nas a r t y ś c i. Każdy ma coś do powiedzenia, pokazania. Tatuażyści, muraliści, ilustratorzy. Dziwaczne, czasem psychodeliczne grafiki, niekonwencjonalna estetyka, dużo asymetrii.

Mówimy: „zrób coś, co zawsze chiałeś/aś wydziarać!”; mówimy: „niczym się nie ograniczaj!”. Nie ingerujemy. I n s p i r u j e m y.

 

Wszystko zaczyna się w Twojej głowie. Pozwól sobie na ekstrawagancję.

PUT THE REBEL’S SKIN ON.
BE A REBEL.

NAJCIEKAWSZE PRODUKTY

JUŻ NIEDŁUGO Rebel Skin Legginsy NO_1 (4)
LEGGINSY NO_1
130.00
Czytaj dalej
Bon_upominkowy_rebel_skin_3
Bon upominkowy
95.00400.00
Wybierz opcje
Legginsy Rebelskin_Kamyk_P1_2C
LEGGINSY KAMYK P1
160.00
Wybierz opcje