Powrót

O TATUAŻACH & PROJEKTACH NA LEGGINSY REBEL SKIN

Moi Kochani! Długo się zabierałam za napisanie tego posta, ale Wasze ciągłe pytania odnośnie:

• czy dany model legginsów Rebel Skin będzie dostępny z wysokim stanem? 

• czy szorty od MRÓ będą też w wersji długiej? 

• czy dany model PREMIUM pojawi się też ze stanem klasycznym?

• czy legginsy 3/4 od yadou, będą tez długie z takim wzorem..?

… no i wiele innych, w ten deseń, zmotywowały mnie, żeby wreszcie to zrobić…
Oto piszę.

Każdy model legginsów Rebel Skin, jest indywidualnie i anatomicznie projektowany przez artystę tatuażu.

Dziewczyny! Nasze produkty to nie kupne printy, kopiuj wklej, które jeden kit czy wkleję na szorty czy na długie gacie, to będzie dobrze… 

( ja przepraszam osoby, dla których to, co tu piszę jest oczywiste i zakrawa na stratę czasu… no wybaczcie, ale nie dla wszystkich jest to najwidoczniej oczywiste… ) 

KAŻDY nasz projekt, jest INDYWIDUALNIE i (!) ANATOMICZNIE projektowany przez artystę tatuatora. Co więcej, jest projektowany pod DANY WYKRÓJ (legginsy biodrówki – całe nogi i pośladki do wypełnienia; długie z wysokim stanem – mniejsza powierzchnia projektu, tylko nogawki do wypełnienia, bo dupka jest czarna, wzmacniana, tak?; krótkie – no to projekt na same poślady, si?; 3/4 – analogicznie. 

Jak więc chcecie moje Drogie zrobić długie legginsy z szortów, gdzie artysta – tu MRÓ nasza Kochana, projektuje motyw na dupsko?;p Pod szorty konkretnie? Rozumiecie już? Jak one mają być długie? 

To tak jakbyście mieli tatuaż na lewym pośladzie, ale chcieli jednak mieć go na całych nogach … 😉 

(mam nadzieję, że analogia jest wystarczająco obrazowa… ) 

Krój więc naszego produktu – jest ściśle zintegrowany z projektem. Wszystko jest tam, gdzie ma być. I NIE MOŻE BYĆ NIGDZIE INDZIEJ. W tych projektach nic nie jest pozostawione przypadkowi. 

Uwierzcie, że artyści układają rysunki anatomicznie, podkreślając to co chcą, umieszczają poszczególnie elementy DOKŁADNIE TAM, GDZIE MAJĄ BYĆ. Jak na obrazie. Albo dużym, naprawdę dużym tatuażu. 

Przypatrzcie się. 

Właśnie dlatego, nasze modele tak pięknie leżą. 

Są p e r f e c t o . 

Amen, moi Drodzy. No more questions

PS. 

Jako przykład, wrzucam Wam foto drafta od MRÓ, gdzie widać proces twórczy. 

Co na kolanie, co na pośladku itd. Jak wzór układa się na ciele. Nie możemy z tego zrobić PREMIUM bo stracimy 1/3 projektu, tak? Tu pośladek jest integralną częścią całości.

PS. II 

JEDYNY case, gdzie możemy dokonać zmiany jest zamiana z PREMIUM LOW (tylko jeden taki model; Kot p2) na PREMIUM z wysokim stanem. Każde PREMIUM, moglibyśmy też w teorii zrobić w wersji PREMIUM LOW.

Bo to nie ingeruje w integralność pracy artysty.

Rozumiecie już…?

Ściskam Was mocno i nie gniewajcie się za te dosadne wypociny.

Myślę, że ten post jest potrzebny, bo być może to MY nie komunikujemy tego WAM wystarczająco jasno. Nie komunikujemy odpowiednio MOCNO tej artystycznej strony naszej firmy. Która jest absolutnie kluczowa!

Pięknej soboty! 

Najnowsze wpisy
 • kolorowe legginsy co ćwiczeń z niskim stanem

  Z czym nosić legginsy? Poznaj sprawdzone stylizacje na różne okazje!

  Już kilkanaście lat temu legginsy wyszły z szafy „ciuchów po domu” i obecnie są pełnoprawną częścią stylizacji casualowych, do ćwiczeń czy w góry. Producenci tego rodzaju odzieży oferują legginsy o różnych krojach (wysoki i niski stan), kolorach i wzorach. Jednak jak to bywa z każdym elementem garderoby, legginsy nie do wszystkiego pasują. Z czym nosić […]

 • 7 pomysłów na przekąski w góry

  7 pomysłów na przekąski w góry • czyli co jeść na szlaku 

  7 pomysłów na przekąski w góry. Ah, jak często pytacie się – co ja to jem, na tych moich długodystansowych szlakach (!). Ile trzeba zjeść, żeby uzupełnić stratę energetyczną na poziomie 3 tys. kcal dziennie (plus bazowe kalorie, czyli razem.. ok 5k kcal!). Cóż. To temat na osoby tekst (jeśli będziecie chcieli, napiszę) a dziś […]

 • close