Powrót
przewodnik po modelach legginsów marki Rebel Skin

Przewodnik po modelach legginsów Rebel Skin cz I / III • O co chodzi z tym ‘premium’?

Przewodnik po modelach legginsów Rebel Skin cz I / III 

Legginsy PREMIUM – legginsami z wysokim stanem

Dzień dobry w ramach przewodnika po modelach. Myślę, że to niezbędnik dla nowych naszych klientek, dla stałych zaś – pewne uporządkowanie i usystematyzowanie w kwestii różnic między – PREMIUM, legginsami z wysokim stanem (full print) i klasykami czyli naszymi biodrówkami. 

Do napisania tego artykułu ‘natchnęła’ mnie wiadomość jednej z klientek, która pytała o co chodzi z tym ‘premium’ i które mają wysoki stan, które niskie. Dalej, czy te niskie mogą być z wysokim… – no klasyk 🙂 

Dziś, na tapetę Wasz faworyt – mówię tak nie bez powodu, ten model to najwięcej bestsellerów – czyli model PREMIUM. 

Kochani, żeby łatwiej Wam było nawigować na sklepie, podzieliliśmy legginsy na te z wysokim stanem i z niskim stanem. Wśród legginsów z wysokim stanem, zobaczysz, że większość z nich ma w nazwie PREMIUM, no i mamy to – oto one. 

1. Powierzchnia ‘projektowa’ artysty tatuażu

  • Podstawowa różnica to ‘powierzchnia’, na której w legginsach projektuje tworzący grafikę artysta tatuator (o tym więcej przeczytacie w tym wpisie, zachęcam!). Tutaj, w modelu PREMIUM to tylko przód uda i łydki są z grafiką. Pośladki i tył ud pozostają czarne, a dzięki specjalnym przeszyciom, pięknie modelują i podkreślają sylwetkę. PREMIUM to nasze rozwiązanie, dzięki któremu te modele są w 100% kryjące. Dupka i wysoki pas odszyte są z innego, dwustronnie czarnego materiału. Dzięki temu zabiegowi, nie tylko nie prześwitują, ale też nie dają efektu ‘białego prążka’ (co jest nieuniknione przy sublimacji na białej tkaninie – widać go przy bardzo mocnym rozciągnięciu). 

2. Wysoki stan

  • Model PREMIUM to również wysoki, super wygodny pas. Możesz nosić je z wysokim stanem (i tak właśnie zazwyczaj je nosicie!). Konstrukcja pasa pozwala też na wywinięcie i – noszenie legginsów jako biodrówek. 

3. Krój podkreślający i modelujący pośladki

  • Krój składa się nie bez powodu z kilku małych elementów. Przyjrzyj się jak zaprojektowane są szwy na pośladkach, i z przodu legginsów. Ten krój to SZTOS! Jesteśmy dumni z tej konstrukcji! Krój pięknie podkreśla pośladki, modeluje uda i trzyma brzuszek. Będziesz czuła się w nich super komfortowo! 

4. Detal

  • Na szwie między pośladkami wyszliśmy małą gumeczkę marszczącą materiał – nie bój się tej gumki – to nie błąd w sztuce 🙂 (!). Po założeniu legginsów na pupę jest niewidoczna, ale dzięki niej, materiał ma ‘miejsce’ na pośladki – nie spłaszcza ich, tylko pięknie podkreśla. 

Jak we wszystkich naszych produktach dbamy o jakość wykonania i detal. 

Legginsy PREMIUM mają subtelną identyfikację wizualną. Logo Rebel Skin przy autografie projektującego model artysty tatuażu. Malutki wgrzewany logotyp ze zwierzem na pasie, płaskie szwy i staranne wykończenia nogawek. 

Cała produkcja naszych legginsów odbywa się w Polsce. Używamy trwałych barwników spełniających normy UE, dbamy o warunki pracy, i krótki łańcuch dostaw. Chcemy by nasze produkty służyły Ci długo <3

 

Zainspiruj się!

Najnowsze wpisy
  • kolorowe legginsy co ćwiczeń z niskim stanem

    Z czym nosić legginsy? Poznaj sprawdzone stylizacje na różne okazje!

    Już kilkanaście lat temu legginsy wyszły z szafy „ciuchów po domu” i obecnie są pełnoprawną częścią stylizacji casualowych, do ćwiczeń czy w góry. Producenci tego rodzaju odzieży oferują legginsy o różnych krojach (wysoki i niski stan), kolorach i wzorach. Jednak jak to bywa z każdym elementem garderoby, legginsy nie do wszystkiego pasują. Z czym nosić […]

  • close