Powrót

Making of Dancink Needles p2 MIKROKOSMOS

Z  a w s z e  podkreślamy, że każdy nasz projekt to dzieło sztuki. To autentycznie (!) tworzony, zaplanowany i zrealizowany koncept artystyczny. ‚Piece of Art’. Każdy jeden. 

Pamiętaj. To NIE jest gotowy print. NIE jest to też grafika, przeniesiona na tkaninę. To PROCES, którego efekt otrzymujesz w formie naszego produktu. 

CHCEMY, ŻEBYŚ NOSIŁA SZTUKĘ. Na codzień. 

Każdy projekt ma swój początek. Iskrę, która daje życie. 

Tu, zapłonem była modliszka. Zobaczyłam ją na profilu od @Karoliny Byrskiej i … przepadłam. Kolory, kreska i detal. 

To punkt wyjścia nowego projektu. Działamy!

Myśl przewodnia: modliszka jako główna bohaterka. I drgająca w promieniach słońca łąka, dojrzałe, rozgrzane i pachnące lato. 

‚Ok to zrobie modliszkowa postać te najwieksza i do tego na drugiej nodze inne rzeczy

Kłosy/ maki/ chabry

Dojrzale lato na wsi :)’

„Pastele, zachód czerwonego słońca nad polem i mikrokosmos żyjący pomiędzy kłosami”

I kolejna inspiracja. 

Plamy światła w tle, mała głębia ostrości…

-„Zaczęłam od głównej bohaterki” 

 • C u d n a ! 🙂 
 • „To lęcę z tematem w takim razie i będę podsyłać progresy 😉 

I pierwsze przymiarki do k o l o r u: 

Elementy ‚in progress’ drugiej nogawki …

i… gotowy projekt <3 

Karolina o swoim projekcie: 

„Gdy noc daje nogę za horyzont i ustępuje miejsca porankowi, a sierpniowe kłosy, maki i chabry sycą się ostatnimi kropelkami rosy, ze snu budzą się do życia rześcy i pełni energii mieszkańcy dojrzałych pól i rozkwieconych łąk.

Wzór nawiązuje do lata w pełni, wsi i obrzeży miejskich; zaprasza w podróż w jeszcze nieznane macroprzestrzenie. Zatrzymaj się na chwilę, weź głęboki wdech i z ciekawością dziecka zagłęb się w nową historię toczącą się pod Twoimi stopami.”

Najnowsze wpisy
 • 7 pomysłów na wiosenne stylizacje!

  7 pomysłów na wiosenne stylizacje! Majówka, rodzinny spacer, jogging lub randka – nadchodząca wiosna to mnóstwo okazji do wyjścia z domu! Nie ty jedna zadajesz sobie pytanie – w co się ubrać na wiosenne wyjścia, żeby było modnie i wygodnie? Przedstawiamy 7 propozycji kompletowania stylizacji na wiosnę 2023! 1. Legginsy i tunika Trudno chyba wyobrazić […]

 • Obwisłe ramiona, czyli jak skutecznie pozbyć się pelikanów?

  JAK SKUTECZNIE POZBYĆ SIĘ “PELIKANÓW”?

  Jak skutecznie pozbyć się “pelikanów”? Jak skutecznie pozbyć się “pelikanów”? Pelikany czyli… wiotkie ramiona. A mówiąc precyzyjniej, to nic innego jak wiotkie, dysfunkcyjne tricepsy i, co za tym idzie, luźna, sprawiająca wrażenie ‘nadmiarowej’ skóra po wewnętrznej stronie ramion. Czyli na tricepsach właśnie 🙂 Te ćwiczenia pomogą: Skąd to się bierze?  Nie owijając w bawełnę, Drodzy […]

 • Jak przetrwać Święta i nie zwariować

  Jak przetrwać Święta i nie zwariować. Te 10 prostych rad pozwoli Ci wrzucić na luz… i cieszyć się wolnym czasem 🙂  U w a g a ! Kolejność nieprzypadkowa 🙂  Tak. Szczególnie jeśli jesteś perfekcjonistką, i nie chcesz, żeby pod koniec grudnia przytłoczył Cię nadmiar zadań, które sobie ustaliłaś…  Jak przetrwać Święta i nie zwariować. […]

 • close