Powrót

Making of Dancink Needles p2 MIKROKOSMOS

Z  a w s z e  podkreślamy, że każdy nasz projekt to dzieło sztuki. To autentycznie (!) tworzony, zaplanowany i zrealizowany koncept artystyczny. ‚Piece of Art’. Każdy jeden. 

Pamiętaj. To NIE jest gotowy print. NIE jest to też grafika, przeniesiona na tkaninę. To PROCES, którego efekt otrzymujesz w formie naszego produktu. 

CHCEMY, ŻEBYŚ NOSIŁA SZTUKĘ. Na codzień. 

Każdy projekt ma swój początek. Iskrę, która daje życie. 

Tu, zapłonem była modliszka. Zobaczyłam ją na profilu od @Karoliny Byrskiej i … przepadłam. Kolory, kreska i detal. 

To punkt wyjścia nowego projektu. Działamy!

Myśl przewodnia: modliszka jako główna bohaterka. I drgająca w promieniach słońca łąka, dojrzałe, rozgrzane i pachnące lato. 

‚Ok to zrobie modliszkowa postać te najwieksza i do tego na drugiej nodze inne rzeczy

Kłosy/ maki/ chabry

Dojrzale lato na wsi :)’

„Pastele, zachód czerwonego słońca nad polem i mikrokosmos żyjący pomiędzy kłosami”

I kolejna inspiracja. 

Plamy światła w tle, mała głębia ostrości…

-„Zaczęłam od głównej bohaterki” 

 • C u d n a ! 🙂 
 • „To lęcę z tematem w takim razie i będę podsyłać progresy 😉 

I pierwsze przymiarki do k o l o r u: 

Elementy ‚in progress’ drugiej nogawki …

i… gotowy projekt <3 

Karolina o swoim projekcie: 

„Gdy noc daje nogę za horyzont i ustępuje miejsca porankowi, a sierpniowe kłosy, maki i chabry sycą się ostatnimi kropelkami rosy, ze snu budzą się do życia rześcy i pełni energii mieszkańcy dojrzałych pól i rozkwieconych łąk.

Wzór nawiązuje do lata w pełni, wsi i obrzeży miejskich; zaprasza w podróż w jeszcze nieznane macroprzestrzenie. Zatrzymaj się na chwilę, weź głęboki wdech i z ciekawością dziecka zagłęb się w nową historię toczącą się pod Twoimi stopami.”

Najnowsze wpisy
 • jakie legginsy na silownie 5 wskazowek

  Jakie legginsy na siłownię? 5 wskazówek, o których warto pamiętać.

  Legginsy to zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli chodzi o strój na siłownię i do treningu. Kolorowe, piękne, świetnej jakości. Oddające dobrze Twój nastrój i … Ciebie! Najwygodniejszy strój ever! To rzecz wiadoma. Ale! Co zrobić, żeby zapewnić sobie jak najlepszy komfort ich noszenia? Na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o rozmiar, krój i długość?  Oto 5 […]

 • 7 wskazówek jak szybko i skutecznie zbudować pośladki

  Marzysz o pięknie zbudowanych, krągłych i podniesionych pośladkach? Wydaje Ci się, że ćwiczenia na Ciebie nie działają? Twoim kompleksem zawsze były ‚płaskie’ poślady? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz ‚tak’ – to z pewnością artykuł dla Ciebie!  Na początek, dobra wiadomość: zbudowanie pośladków jest naprawdę możliwe (!) i jak najbardziej realne! Musisz tylko zrozumieć kilka prostych mechanizmów i […]

 • FBW – FULL BODY WORKOUT – Trening na całe ciało, z obciążeniem

  Drodzy moi! Łapcie! Wyobiecywany (ale za to pięknie dopracowany) Trening na całe ciało czyli Full Body Workout vol. II Potrzebujesz: • obciążenie w zakresie ok 8 – 12 kg; może to być hantel, może być kettlebell – co macie (na filmiku pokazuję wersję i z kettlem i z hantlem) • krzesełko / taboret (stabilny!); tudzież […]