Powrót

Making of Dancink Needles p2 MIKROKOSMOS

Z  a w s z e  podkreślamy, że każdy nasz projekt to dzieło sztuki. To autentycznie (!) tworzony, zaplanowany i zrealizowany koncept artystyczny. ‚Piece of Art’. Każdy jeden. 

Pamiętaj. To NIE jest gotowy print. NIE jest to też grafika, przeniesiona na tkaninę. To PROCES, którego efekt otrzymujesz w formie naszego produktu. 

CHCEMY, ŻEBYŚ NOSIŁA SZTUKĘ. Na codzień. 

Każdy projekt ma swój początek. Iskrę, która daje życie. 

Tu, zapłonem była modliszka. Zobaczyłam ją na profilu od @Karoliny Byrskiej i … przepadłam. Kolory, kreska i detal. 

To punkt wyjścia nowego projektu. Działamy!

Myśl przewodnia: modliszka jako główna bohaterka. I drgająca w promieniach słońca łąka, dojrzałe, rozgrzane i pachnące lato. 

‚Ok to zrobie modliszkowa postać te najwieksza i do tego na drugiej nodze inne rzeczy

Kłosy/ maki/ chabry

Dojrzale lato na wsi :)’

„Pastele, zachód czerwonego słońca nad polem i mikrokosmos żyjący pomiędzy kłosami”

I kolejna inspiracja. 

Plamy światła w tle, mała głębia ostrości…

-„Zaczęłam od głównej bohaterki” 

 • C u d n a ! 🙂 
 • „To lęcę z tematem w takim razie i będę podsyłać progresy 😉 

I pierwsze przymiarki do k o l o r u: 

Elementy ‚in progress’ drugiej nogawki …

i… gotowy projekt <3 

Karolina o swoim projekcie: 

„Gdy noc daje nogę za horyzont i ustępuje miejsca porankowi, a sierpniowe kłosy, maki i chabry sycą się ostatnimi kropelkami rosy, ze snu budzą się do życia rześcy i pełni energii mieszkańcy dojrzałych pól i rozkwieconych łąk.

Wzór nawiązuje do lata w pełni, wsi i obrzeży miejskich; zaprasza w podróż w jeszcze nieznane macroprzestrzenie. Zatrzymaj się na chwilę, weź głęboki wdech i z ciekawością dziecka zagłęb się w nową historię toczącą się pod Twoimi stopami.”

Najnowsze wpisy
 • bikini stroj kapielowy rebel skin

  10 prostych rzeczy, które możesz zrobić już teraz(!), żeby schudnąć i czuć się świetnie.

  Oto 10 tipów, o których warto pamiętać.  Pij wodę Kładź się spać wcześniej Wybieraj odżywcze produkty Jedz więcej białka i tłuszczu Ogranicz węglowodany Rób codziennie 10 tys kroków Odnajdź aktywność, która sprawia Ci radość Wychodź na słońce Ciesz się drobnymi sukcesami Uśmiechnij się! 1. Pij wodę (nie pij słodkich napojów, energetyków i soków)  Woda stanowi […]

 • jakie legginsy na silownie 5 wskazowek

  Jakie legginsy na siłownię? 5 wskazówek, o których warto pamiętać.

  Legginsy to zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli chodzi o strój na siłownię i do treningu. Kolorowe, piękne, świetnej jakości. Oddające dobrze Twój nastrój i … Ciebie! Najwygodniejszy strój ever! To rzecz wiadoma. Ale! Co zrobić, żeby zapewnić sobie jak najlepszy komfort ich noszenia? Na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o rozmiar, krój i długość?  Oto 5 […]

 • 7 wskazówek jak szybko i skutecznie zbudować pośladki

  Marzysz o pięknie zbudowanych, krągłych i podniesionych pośladkach? Wydaje Ci się, że ćwiczenia na Ciebie nie działają? Twoim kompleksem zawsze były ‚płaskie’ poślady? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz ‚tak’ – to z pewnością artykuł dla Ciebie!  Na początek, dobra wiadomość: zbudowanie pośladków jest naprawdę możliwe (!) i jak najbardziej realne! Musisz tylko zrozumieć kilka prostych mechanizmów i […]

 • close